Przyjęcie bociankowe na łonie natury. Jak zorganizować perfekcyjne przyjęcie? Po pierwsze wybierz odpowiedni lokal. Jeśli zależy Ci na pięknych zdjęciach, warto zrobić wycieczkę po kawiarniach i restauracjach by wybrać najbardziej PLASTYCZNY – polecamy Ci restaurację Insomnia w Lublinie.
Poniższa realizacja to bardzo modny w tym sezonie motyw egzotyki, kaktusów i palm. To tylko wstęp do dekoracji, użyliśmy moskitiery jako baldachimu nad słodkim stołem, rozwiesiliśmy ubranka niemowlęce niczym na sznurku na pranie a balony i pompony były uzupełniającym tłem.
Czy masz pomysł na wieczór? Wizja kształtu przyjęcia to klucz do organizacji niezapomnianego wydarzenia. Warto sprawić by zapadło Gościom w pamięć lub jeśli to przyjęcie niespodzianka dla przyszłej mamy by zaniemówiła z zachwytu. Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy nasze doświadczenie to kopalnia pomysłów! Możemy zorganizować konkurs jaka to melodia ( kołysanki), malowanie brzuszka, zabawę w smakowanie gergerków, obstawianie ile centymetrów ma ciążowy brzuszek, zgadywanie kto jest kim na zdjęciach z dzieciństwa, zawody kto szybciej założy pampersa i spisanie porad dla mamy- te i wiele innych atrakcji sprawią, że noc będzie krótka.
Menu- spoknie, nie samymi słoiczkami (gerberki) żyje człowiek! Restauracja Insomnia zadba o menu do ostatniego okruszka…od tortu po kolację dla Twoich Gości. Pamiętajcie drogie Panie, że babyshower to party z procentami- alkohole i drinki typu virgin to obowiązkowy punkt na liście to do!
Baby shower planner – inspiracje od Zaskocz mamę to skarbnica porad jak o niczym nie zapomnieć bo jest mnóstwo spraw do załatwienia. Kiedy odebrać kwiaty, tort, jak zaplanować zakupy i kiedy rozesłać zaproszenia. Wszystko na głowie…a przecież przyszła mama powinna odpoczywać. Pomocną dłoń poda manager restauracji!