Regulamin konkursu KOLACJA Z OKAZJI DNIA KOBIET 2013!

Organizatorem konkursu jest Insomnia pub & restaurant mieszcząca się przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 12 w Lublinie.

Nagrodą w konkursie jest PYSZNA KOLACJA DLA DWÓCH OSÓB O WARTOŚCI 150ZŁ do wykorzystania w terminie 8.03.2013 ? 31.03.2013.

Zwycięska osoba w nagrodę otrzymuje voucher dla dwóch osób o wartości 150 zł na kolację która może zawierać przystawki zimne lub ciepłe, danie główne, deser oraz butelkę wina.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na adres ? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcia własnego autorstwa przedstawiającego ulubione danie uczestnika. Podpisane podanym przez uczestnika imieniem oraz nazwiskiem oraz nazwą dania zdjęcie zostanie następnie opublikowane w albumie konkursowym: KONKURS KOLACJA Z OKAZJI DNIA KOBIET 2013! na profilu firmowym na facebooku :

http://www.facebook.com/InsomniaRestauracja

Wysyłająca zdjęcie osoba MUSI być fanem profilu firmowego Insomnia pub & restaurat:

http://www.facebook.com/InsomniaRestauracja

W celu weryfikacji wraz z wysyłanym zdjęciem należy wysłać również linki do własnego profilu na facebooku.

Wysyłający zdjęcie uczestnicy zostaną poinformowani mailowo o umieszczeniu zdjęcia w galerii konkursowej.

WAŻNE WAŻNE WAŻNE

Wygrywa ta osoba, która uzyska NAJWIĘCEJ POLUBIEŃ SWOJEGO ZDJĘCIA przy czym KAŻDY głosujący musi również POLUBIĆ PROFIL FIRMOWY restauracji Insomnia.

Bardzo WAŻNE- wiele osób które polubiły Wasze zdjęcia nie polubiły fun page`u restauracji Insomnia, stąd uczulamy, że według regulaminu Takie głosy są NIE WAŻNE!

W konkursie mogą brać również udział aktualni fani profilu firmowego!

Zwycięska osoba zgadza się na wykorzystanie (nadesłanego zdjęcia) przez organizatora w celach reklamowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w czwartek 07.03.2013 o godzinie 23:59 ZWYCIĘZCĄ ZOSTANIE ta osoba, która o godzinie 0:00 dnia 8.03.2013 UZYSKA NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ POLUBIEŃ SWOJEGO ZDJĘCIA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Konkurs