Tak duży obiad po pogrzebie warto zlecić restauracji, natomiast mniejszy można zastanowić się nad zorganizowaniem samodzielnie w domu lub zamówić catering.
Oto pytanie - stypa w domu czy w restauracji?
Konsolacja może być zorganizowana zarówno w rodzinnym domu osoby zmarłej, jak i w restauracji. Ważne jest to, aby stypa odbyła się w lokalu zlokalizowanym w pobliżu kościoła, w którym odbył się pogrzeb. Stypa w lokalu to bardzo dobry pomysł, jeśli mamy dużą rodzinę, ale nie tylko.
Konsolację warto zorganizować w restauracji także wtedy, gdy nie czujemy się na siłach gotować oraz zmywać. Stypa w domu będzie zaś doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są mocno przywiązane do tradycji. Warto zorganizować ją w domu także wtedy, jeżeli życzył sobie tego przed śmiercią sam zmarły. Każde z rozwiązań ma więc swoje plusy, jak i minusy. Warto więc zastanowić się nad tym, które rozwiązanie będzie dla nas najlepsze.

———————————————

??‍♀️Jeśli możemy pomóc w organizacji tego trudnego emocjonalnie wydarzenia- skontaktuj się z nami 512393511 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2023 02 28 stypa