Toast w Urzędzie Stanu Cywilnego jest wznoszony po ceremonii ślubnej i złożeniu podpisów przez Młodą Parę oraz ich świadków w Księdze Małżeństw. Gdy formalności są zakończone, wszyscy przechodzą do sali toastów, następuje serwowanie szampana lub wina. Czasem można się pokusić o drobne słodkości & finger food.
Tę usługę proponuje restauracja Insomnia w szczególności gdy na samą ceremonię zaślubin Państwo Młodzi zapraszają więcej osób niż na zabawę weselną w lokalu.
To idealna okazja by podziękować dalszym znajomym za przybycie na ślub ?
Uwierzcie, lepsza okazja się nie powtórzy !
Nowym pomysłem jest podanie prosseco lub hiszpańskiego wina musującego Cava .
Toast wznoszony jest przez Urzędnika USC. Zdarza się, że toast chcą wygłosić również inne ważne dla Pary Młodej osoby, np. rodzice. Po nim następuje indywidualne składanie życzeń Młodej Parze.
Na zdjęciu toast zrealizowany przed chatą Czworak z Brusa w Muzeum Wsi Lubelskiej dla 80 gości na sielskim weselu Eweliny i Tomka według naszego pomysłu - kieliszki ułożone zostały w kształcie ? liście paproci są upięte na obrusie i do tego przygotowaliśmy bukiety z polnych kwiatów w lilowym kolorze. Kompozycję zwięczają latarenki dodające romantyzmu.

——————————————————————

Zainteresowani ?
Pisz lub dzwoń śmiało ☎️ 512393511 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2022 07 09 wesele2

2022 07 09 wesele3

2022 07 09 wesele4