O GONG FU CHA opowiadam Wam od lat nieustannie, starając się przekonywać do tego sposobu parzenia, ale widzę, że wiele osób onieśmiela ten tłum małych naczynek (jak tego używać?) i ogólnie „pracochłonność”, która z gongfu cha się wiąże.

Na zdjęciu widzicie 3 fanki naparów a w całym Lublinie ile nas jest?
Bez chwili wahania uważam, że warto przyjechać nawet z innego miasta by doświadczyć…CHIŃSKIEJ CEREMONII PARZENIA HERBATY GONG FU CHA.

MISTRZYNI GONG FU CHA Polecam Ci kolekcjonować momenty…
… bo życiu chodzi o doświadczanie. W LUBLINIE (!!!) doświadcz chińskiej ceremonii parzenia herbaty GONG FU CHA

Z przyjemnością poprowadziłam wczoraj ćwiczenia o ceremoniach parzenia herbaty na świecie dla trzech grup studentów z Uniwersytetu Przyrodniczego.

Jakby tak zamiast materialnych rzeczy podarować bliskim przeżycia, doświadczenia które ich ubogacą i które będą wspominać?

Na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku gastronomia i sztuka kulinarna restauracja Insomnia od 2 lat prowadzi zajęcia na temat herbat.

Po co tak daleko? Po to by przywozić Wam, Gościom Restauracji Insomnia smaki świata zgodne z lubelskim DNA.

Świąteczny prezent - pokaz parzenia herbaty przygotowany przez #insomniarestauracja na zlecenie banku PKO B.P w gościnnych wnętrzach Grand Hotelu Lublinianka.

Warsztat pod tytułem "Czy napijesz się ze mną herbaty Milordzie?" Dzieci poznały magiczne sposoby oraz techniki parzenia herbaty.